كتابخانه دانشكده دندانپزشكي

کتابخانه دانشکده دندانپزشکی همزمان با تأسیس دانشکده در بهمن ماه 1393 در ساختمان اصلی دانشکده راه ­اندازی شده است.با توجه به تازه تاسیس بودن كتابخانه، در حال حاضر با مجموعه ای مشتمل بر 723  نسخه کتاب فارسی و 87 نسخه کتاب لاتین و17 حلقهCD  تخصصی دندانپزشکی فعالیت می نماید.افزایش منابع از اهداف اولیه این کتابخانه به شمار می رود.

رده بندي كتابخانه براساس رده بندي پزشكي  National  library of medicine (NLM) بوده و سيستم كتابخانه به صورت مخزن باز مي باشد.به دنبال راه اندازی سیستم یکپارچه کتابخانه دیجیتال آذرخش در سال 1393 در کلیه کتابخانه های دانشگاه، این کتابخانه نیز مجهز به این نرم افزار بوده و قابلیت حستجوی منابع کتابخانه در خارج از محیط دانشگاه و از طریق اینترنت امکانپذیر می باشد.

وجود 2 سیستم کامپیوتر در کتابخانه امکان دسترسی به اینترنت ، منابع الکترونیک (کتب ومجلات الکترونیک ) را برای اعضای کتابخانه فراهم نموده است . علاوه بر این کتابخانه مجهز به سیستم  Wirelessبوده که امکان دسترسی به اینترنت را در فضای کتابخانه برای کلیه اعضایی که دارای کامپیوترهای شخصی می باشند، فراهم می آورد.

شماره شابکا کتابخانه (شناسگر استاندارد بین المللی کتابخانه ها ثبت شده در مرکز اسناد و کتابخانه ملی کشور) 201720008- IR میباشد.

این کتابخانه دارای سالن مطالعه با متراژ 90 متر مربع و گنجایش 22 نفر می باشد.

مسئول و کتابدار کتابخانه: مینا عسکری- کارشناس کتابداری و اطلاع رسانی

آدرس: سمنان، بلوار هفده شهریور، دانشکده دندانپزشکی

شماره تماس: 73-33654170-023 داخلی 116

 

   تازه های کتاب

 


 

 

 

جستجو در منابع این کتابخانه